Serrazimes (Serapeptáza) 20 000 jednotiek pre imunitu a srdcovo-cievny systém 90kps

Kód tovaru: NOW0002954
Serrazimes (Serapeptáza) 20 000 jednotiek pre imunitu a srdcovo-cievny systém 90kps
Vedecké štúdie ukazujú, že Serrazimes môže pomôcť zachovať a podporiť kardiovaskulárne a lymfatické zdravie vďaka svojej schopnosti pomôcť prelomiť nadmerný fibrín. Serrazimes (Serapeptáza) od Now Foods môže tiež pomôcť podporiť imunitný systém a podporuje zdravú reakciu na vonkajší stres.
Cena: 23,99 € s DPH (19,99 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Značka: Now Foods
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Serrazimes (Serapeptáza) pre imunitu a srdcovo-cievny systém.

Proteolytická zmes zložená z enzýmov odvodených z jedlých húb (Aspergillus oryzae a Aspergillus melleus). Vedecké štúdie ukazujú, že Serrazimes môže pomôcť zachovať a podporiť kardiovaskulárne a lymfatické zdravie vďaka svojej schopnosti pomôcť prelomiť nadmerný fibrín. Serrazimes (Serapeptáza) od Now Foods môže tiež pomôcť podporiť imunitný systém a podporuje zdravú reakciu na vonkajší stres.

Priaznivé účinky Serrazimes (Serapeptáza): 

  • má priaznivé účinky na srdcovo-cievny systém, 
  • prispieva k dobrej imunite, vegetariánska formula. 

Zloženie: Serrazimes 33 mg. Denná dávka nie je stanovená. Ostatné zložky: celulóza (kapsule), ryžové otruby a celulóza. 

Ďalšie informácie: neodporúča sa pre tehotné / dojčiace ženy a malé deti. Ak v súčasnosti užívate akékoľvek lieky na riedenie krvi, uzívanie konzultujte so svojim lekarom. 

Dávkovanie: 1 kapusla 1-2 krát denne, najlepšie pred jedlom. Veľkosť balenia: 90 Forma: kapsuly výživový doplnok Serrazimes (Serapeptáza) Now Foods 

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy (vitamín, výživový doplnok). Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Poradňa