Štítna žľaza Thyroid formula pre ženy FemmeCalm 100kps

Kód tovaru: WN00003244
Štítna žľaza Thyroid formula pre ženy FemmeCalm 100kps
Výživové doplnky radu FemmeCalm majú špeciálne zloženie, ktoré je zamerané na podporu a udržanie zdravia žien.
Cena: 17,28 €
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: výživové doplnky,
Záruka: 24 mesiacov,
Tabletky: 100kapsúl,
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Výživové doplnky radu FemmeCalm majú špeciálne zloženie, ktoré je zamerané na podporu a udržanie zdravia žien.

Štítna žľaza zodpovedá za vyvážený chod celého radu chemických reakcií v tele, ako je regulovanie metabolizmu, pôsobenie na činnosť srdca a funkciu mozgu. Porucha činnosti štítnej žľazy nazvaná hypotyreóza vzniká vtedy, keď štítna žľaza neprodukuje dostatok hormónov. Ak sa tento stav nelieči, môže sa prejaviť depresiami, únavou, zhoršeným krvným obehom alebo inými vážnymi zdravotnými problémami. Výživový doplnok Thyroid Formula z radu výrobkov FemmeCalm obsahuje účinnú kombináciu minerálnych látok a rastlinných extraktov, známych svojim priaznivým účinkom na funkciu štítnej žľazy, okrem iného vysokým obsahom vitamínu B5 (kyselina pantoténová), ktorý vplýva na zvýšenie energie a redukciu stresu.  Poskytuje koncentrovanú dávku vitamínov a minerálnych látok a štandardizovaných rastlinných extraktov, ktoré pomáhajú udržiavať rovnováhu hormónov štítnej žľazy. Tým, že podporujú zdravý metabolizmus, pomáhajú redukovať náchylnosť na vznik hypotyreózy. 

Priaznivé účinky Štítna žľaza FemmeCalm:

  • Podporuje zdravú činnosť štítnej žľazy.
  • Pomáha neutralizovať príznaky hyper alebo hypotyreózy ako priberanie, vypadávanie vlasov a zvýšenú citlivosť na chlad.
  • Zvyšuje hladinu energie a zlepšuje mentálne schopnosti.
  • Poskytuje dostatok jódu, aby sa predišlo vzniku strumy.
  • Podporuje redukciu telesnej hmotnosti.

Cieľová skupina: Pre ženy, ktoré hľadajú prostriedok na zníženie telesnej hmotnosti alebo na jej udržanie na zdravej úrovni. Pre ženy, ktoré reagujú na príznaky hyper alebo hypotyreózy ako je priberanie a nedostatočný krvný obeh. Pre ženy, ktoré potrebujú zvýšiť hladinu energie a podporiť mentálne schopnosti. Prečo je jedinečný: Denná dávka sú 2 kapsuly. Podľa potreby je možné dávku zvýšiť na 4 kapsuly denne. Pomáha predchádzať hypotyreóze zlepšením konverzie z prohormónu T4 na T3. FemMed® formula nie je ekvivalentom.

Zloženie: L-tyrozín 250 mg, Ašvaganda, extrakt (Withania somnifera), koreň 75 mg, Guggul extrakt (Commiphora wightii), oleorezínová guma (2,5 % gugulsteronu) 60 mg, Kyselina pantoténová (D-pantoténan vápenatý) 50 mg (833 % ODD*), Meď (glukónan) 250 µg (25 % ODD), Mangán (citran) 250 µg (12,5 % ODD), Jód (jodid draselný) 50 µg (33 % ODD) Ďalšie zložky: rastlinná kapsula: zahusťovadlo: hydroxypropylmetyl celulóza, čistená voda, protihrudkujúca látka: mikrokryštalická celulóza, zvlhčovadlo: rastlinný stearan horečnatý. *% ODD - % odporúčanej dennej dávky Neobsahuje: syntetické farbivá, konzervačné látky ani sladidlá. Neobsahuje ani alergény: mlieko, cukor, pšenicu, glutén, kvasnice, sóju, vajcia, ryby, mäkkýše, soľ, orechy ani výrobky z nich. Neobsahuje zložky GMO.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby na nízkoproteínovej diéte, s chorobami štítnej žľazy, poruchami zrážanlivosti alebo pre osoby užívajúce lieky na riedenie krvi a betablokátory. Neodporúča sa užívať súčasne s alkoholom, drogami a prírodnými sedatívami. Prerušte užívanie ak sa objavia žalúdočné a črevné ťažkosti, bolesť hlavy alebo začervenanie kože. Dávkovanie: dospelí 2 kapsuly denne.

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy (vitamín, výživový doplnok). Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Poradňa