Super očná formula + Luteín pre zdravé oči 90kps

Kód tovaru: WN00003337
Super očná formula + Luteín  pre zdravé oči 90kps
SuperOčná formula + luteín 20 mg
Cena: 16,68 € s DPH (13,90 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: vitamíny/minerály,
Záruka: 24 mesiacov,
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

SuperOčná formula + luteín 20 mg Webber Naturals očná formula s luteínom obsahuje aj rastlinné extrakty posilňujúce oči. Luteín pomáha udržať oči v bezpečí pred oxidačným stresom a vysoko energetickými fotónmi (základná "jednotka" svetla a ostatných foriem elektromagnetického žiarenia) modrého svetla. Modré svetlo vo zvýšenej miere prijímajú užívatelia tabletov, smartfónov a LCD monitorov. Nadmerné vystavovanie sa vysoko energetickému viditeľnému žiareniu (modrému svetlu) a časté používanie týchto zariadení má za následok namáhanie zraku a únavu očí. Čučoriedkový extrakt, obsiahnutý v Supervision, obsahuje aj antokyanidy, rutín a quercetín. Tieto bioflavonoidy podporujú lepšie prekrvenie sietnice a posilujú jemné kapiláry v oku.

Priaznivé účinky SuperOčná formula:

  • prispieva k podpore zraku podporuje prekrvenie sietnice
  • posilňuje jemné kapiláry v oku
  • Osoby bez zdravotných problémov po užívaní výživového doplnku SUPERVISION pocítili ďalšie pozitíva.

Zloženie: Čučoriedkový extrakt (Vaccinium myrtillus) 50mg, mrkvová šťava 25mg, harmančekový extrakt (Euphrasia officinalis) 100mg, luteín z FloraGlo luteín ™ 2mg, multi-anthocyanidins (čučoriedky, čerešne, brusnice, čierny bez, hroznové víno, maliny a jahody) 15mg, quercetin 25mg, rutín 25mg. Dávkovanie SuperVision Eye Formula: Dospelí 3 kapsule 2x denne. Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. 

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Veľkosť balenia: 90 kapsúl

Poradňa