Webber Naturals 5-HTP 100 mg pre zlepšenie nálady a chronickej nespavosti 30tbl.

Kód tovaru: WN00003120
Webber Naturals 5-HTP 100 mg pre zlepšenie nálady a chronickej nespavosti 30tbl.
5-HTP prírodný vitamín je prírodná možnosť ako zlepšiť náladu a emocionálne zdravie. Môže pomôcť aj v prípade chronickej nespavosti, môže stabilizovať hladinu neurotransmiterov a pomôcť tak trpiacim vychutnať si pokojný a neprerušovaný spánok a umožniť sa prebudiť s pocitom sviežosti.
Cena: 12,62 € s DPH (10,52 € bez DPH)
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Webber Naturals 5-HTP prírodný vitamín je prírodná možnosť ako zlepšiť náladu a emocionálne zdravie. Môže pomôcť aj v prípade chronickej nespavosti, môže stabilizovať hladinu neurotransmiterov a pomôcť tak trpiacim vychutnať si pokojný a neprerušovaný spánok a umožniť sa prebudiť s pocitom sviežosti. 5-HTP 50 mg je prekurzor serotonínu. Neurotransmiter je nevyhnutný pre rovnováhu nálady, spánku a riadi chuť k jedlu. Depresívne symptómy a poruchy nálad sa už dlho spájajú s nízkymi hladinami serotonínu. 5-HTP sa používa na riešenie problémov v spojených s nízkou hladinou serotonínu vrátane obezity, fibromyalgie a migrény.

Zloženie: 5-HTP (L-5-hydroxytryptofan) (Griffonia simplicifolia) (semeno) 100 mg

Ostatné zložky: Hydrogénfosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, čistená voda, povlak (hydroxidamónny, celulóza, metylcelulóza, triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, kyselina olejová, čistená voda,alginát sodný, kyselina stearová) a rastlinný stearát horečnatý (lubrikant).

Ďalšie informácie: Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, alebo ak máte eozinofília-myalgia syndróm. Neužívajte ak máte sklerodermiu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 1-2 tablety denne, alebo podľa odporúčania lekára.

Poradňa