Webber Naturals Black Cohosh 40 mg pre ľahšie zvládnutie menopauzy, bolestivej menštruácie a osteoporózy 90 tbl.

Kód tovaru: WN00003422
Webber Naturals Black Cohosh 40 mg pre ľahšie zvládnutie menopauzy, bolestivej menštruácie a osteoporózy 90 tbl.
Webber Naturals Black Cohosh 40 mg pre ľahšie zvládnutie menopauzy, bolestivej menštruácie a osteoporózy 90 tbl. Webber Naturals Black Cohosh 40 mg pre ľahšie zvládnutie menopauzy, bolestivej menštruácie a osteoporózy 90 tbl.
​Black Cohosh je bylina, ktorej koreň alebo extrakt z nej sa používajú na liečbu príznakov menopazy, pri predmenštruačnom syndróme, pri bolestivej menštruácii, na akné alebo na osteoporózu.
Cena: 9,98 € s DPH (8,32 € bez DPH)
Dostupnosť: 2 až 5 pracovných dní
Spôsob použitia: výživový doplnok,
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Black Cohosh je bylina, ktorej koreň alebo extrakt z nej sa používajú na liečbu príznakov menopazy, pri predmenštruačnom syndróme, pri bolestivej menštruácii, na akné alebo na osteoporózu. Tiež sa odporúča ľuďom s úzkosťami, reumatizmom, horúčkami, kašľom alebo pri bolestiach v krku. Ženám počas menopauzy pomáha znížiť návaly tepla, problémy s dýchaním, búšenie srdca, poruchy spánku, depresie a závrate.

Zloženie: Black Cohosh Extract (Cimicifuga racemosa) (podzemok a koreň) 40 mg (štandardizovaný na 2,5%triterpenových glykozidov)

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, vegetariánske kapsule (uhľohydrát guma, čistená voda, oxid kremičitý), rastlinný stearát horečnatý (lubrikant).

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Tehotné a dojčiace ženy by nemali užívať tento produkt.

Dávkovanie: 1-2 kapsule denne najlepšie pred jedlom. Poraďte sa lekárom pre použitie dlhšie ako jeden rok.

Veľkosť balenia: 90 | Forma: vegetariánske kapsule

Jóga - Poradňa