Webber Naturals Melatonin 3mg pre kľudný spánok 90kps

Kód tovaru: WN00003600
Webber Naturals Melatonin 3mg pre kľudný spánok 90kps
Pre pravidelný spánok - Webber Naturals, najdôveryhodnejšia značka Kanadských vitamínov pre Vaše zdravie
Cena: 10,86 € s DPH (9,05 € bez DPH)
Dostupnosť: Na sklade
Spôsob použitia: výživové doplnky,
Záruka: 24 mesiacov,
Tabletky: 90kapsúl,
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Webber Naturals Melatonin pod jazyk prirodzene pomáha regulovať náš spánkový cyklus. Melatonín môže zlepšiť kvalitu spánku, najmä v súvislosti so starnutím. Prípravok obsahuje prírodnú substanciu melatonín, hormón vylučovaný epifýzou v mozgu. Jeho hlavnou funkciou je kontrolovať biorytmus spánku a bdenia. Melatonín sa tvorí v dostatočnom množstve hlavne v prvých 16-tich rokoch života, potom jeho produkcia klesá. Melatonín podávaný pred spaním pomáha skrátiť dobu zaspávania, v prípade ak skonzumujete 1 mg melatonínu.

Priaznivé účinky Melatonínu 3 mg:

  • prispieva ku kontrole biorytmu spánku a bdenia. pomáha skrátiť dobu zaspávania
  • podporuje kvalitu spánku.

Osoby bez zdravotných problémov po užívaní výživového doplnku MELATONÍN pocítili ďalšie pozitíva.

Zloženie: Melatonín 3 mg Dávkovanie: 1 - 3 tablety pred spánkom nechať rozpustiť pod jazykom. Upozornenie: Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali poradiť o užívaní prípravku s lekárom. Neužívajte počas riadenia motorového vozidla a aktivít vyžadujúcich pozornosť a sústredenie. Vyhnite sa konzumácii alkoholických nápojov počas užívania doplnku. 

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale

Balenie: 90 kapsúl

Poradňa