Webber Naturals Melatonin Forte 5mg pre zdravý a kvalitný spánok 60tbl

Kód tovaru: WN00003646
Webber Naturals Melatonin Forte 5mg pre zdravý a kvalitný spánok 60tbl
Pre pravidelný spánok - Webber Naturals, najdôveryhodnejšia značka Kanadských vitamínov pre Vaše zdravie.
Cena: 13,05 € s DPH (10,88 € bez DPH)
Dostupnosť: 1 až 2 pracovné dni
Spôsob použitia: výživové doplnky,
Záruka: 24 mesiacov,
Tabletky: 60 kapsúl,
Značka: Webber naturals
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Webber Naturals Melatonín pod jazyk prirodzene pomáha regulovať náš spánkový cyklus. Melatonín môže zlepšiť kvalitu spánku, najmä v súvislosti so starnutím. Prípravok obsahuje prírodnú substanciu melatonín, hormón vylučovaný epifýzou v mozgu. Jeho hlavnou funkciou je kontrolovať biorytmus spánku a bdenia. Melatonín sa tvorí v dostatočnom množstve hlavne v prvých 16-tich rokoch života, potom jeho produkcia klesá. Melatonín podávaný pred spaním pomáha skrátiť dobu zaspávania, v prípade ak skonzumujete 1 mg melatonínu.

Priaznivé účinky Melatonínu 5 mg:

  • prispieva ku kontrole biorytmu spánku a bdenia. pomáha skrátiť dobu zaspávania
  • podporuje kvalitu spánku.

Osoby bez zdravotných problémov po užívaní výživového doplnku MELATONÍN pocítili ďalšie pozitíva.

Zloženie: Melatonín 3 mg, sodná soľ kroskarmelozy, monohydrát laktózy, mikrokryštalická celuloza, aroma mäty piepornej, rastlinný stearát horečnatý.

Dávkovanie: 1 - 3 tablety pred spánkom nechať rozpustiť pod jazykom. Upozornenie: Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali poradiť o užívaní prípravku s lekárom. Neužívajte počas riadenia motorového vozidla a aktivít vyžadujúcich pozornosť a sústredenie. Vyhnite sa konzumácii alkoholických nápojov počas užívania doplnku. 

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale

Poradňa