Good Nature 5 dňová proteínová diéta na chudnutie Express diet 20 jedál 1200g

Kód tovaru: GN00000111
Good Nature 5 dňová proteínová diéta na chudnutie Express diet 20 jedál 1200g
Good Nature 5 dňová proteínová diéta na chudnutie Express diet 20 jedál 1200g
Efektívne chudnutie na základe proteínovej diéty. Odbúravanie tukov počas ketózy produkuje ketóny, ktoré v mozgu účinne tlmia pocit hladu a navodzujú pocity dobrej nálady a energie. Preto väčšina užívateľov chudnutie s 5-dňovou diétou Express Diet výborne znáša a je schopná vydržať až do konca bez pocitu hladu.
Cena: 49,80 € s DPH (41,50 € bez DPH)
Dostupnosť: 1 až 2 pracovné dni
Spôsob použitia: zdravá výživa,
Značka: Good Nature
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

5-dňová diéta Express Diet je proteínová diéta fungujúca na princípe ketózy, teda chudnutie bez hladovania. Teraz s novou polievkou s kuracou príchuťou!

Proteínová diéta, ktorá funguje na princípe ketózy bez hladovania. Odbúravanie tukov počas ketózy produkuje ketóny (dajú sa zmerať aj v moči), ktoré v mozgu účinne tlmia pocit hladu a navodzujú pocity dobrej nálady a energie. Preto väčšina užívateľov chudnutie s 5-dňovou diétou Express Diet výborne znáša a je schopná vydržať až do konca bez pocitu hladu, čo je jedna z hlavných výhod nášho dietetického programu. Veľmi dôležitá je práve absencia pocitu hladu, čo je najväčším problémom ostatných diét. Pri bežných diétach začne organizmus v dôsledku hladovania produkovať tzv. hormóny hladu a vtedy mozog väčšinu ľudí donúti doplniť si zásoby. V tom čase je štítna žľaza nastavená na maximálne zúžitkovanie potravy a pri náhlom doplnení zásob dochádza k prudkému nárastu hmotnosti.

Metóda bola vyvinutá na Harvardskej univerzite na základe dlhoročného výskumu profesora G. L. Blackburna a s nadšením prijatá verejnosťou pre svoju bezpečnosť a skvelé výsledky. 5 dňová diéta Express Diet je vyrábaná vo Fínsku, ktoré je známe svojim škandinávskym postojom k starostlivosti o zdravie a prírodu.

Obsah balenia: 5-dňová diéta Express Diet je kufrík, ktorý obsahuje 20 jedál: 4 chutné jedlá na každý deň. Všetky jedlá majú nízky obsah kJ, tukov a sacharidov a obsahujú vysoký podiel rastlinných a mliečnych bielkovín a vlákniny. Raňajky - Sladké ovsené kaše Express Diet s kúskami pravého ovocia na raňajky Vás príjemne naštartujú do nového dňa - jablkovo-škoricová kaša, vanilkovo-malinová kaša. Obed a večera - husté sýte polievky ochutené prírodnými zložkami bez glutamanu sodného a bez lepku -špargľový krém, syrový krém, šampiňónová polievka, paradajková polievka. Keď príde chuť na sladké - Sladký koktejl sa hodí kedykoľvek počas dňa, keď Vás prepadne chuť na sladké  -jahodový smoothie, čokoládový koktail s malinami.

Možnosť doobjednať jednotlivé jedlá - v cene 2,95 € za kus. (doplňte do poznámky k objednávke)

Pozrite si krátke informačné video: 

https://www.youtube.com/watch?v=pKw-TyAvJYk&featur...

Poradňa