Madal Bal Indus Himalájska soľ jemná 1kg

Kód tovaru: NEERA10230
Madal Bal Indus Himalájska soľ jemná 1kg
Soľ vyťažená z jedného z najstarších prírodných zdrojov na Zemi, z oblasti Himalájí
Cena: 2,79 € s DPH (2,32 € bez DPH)
Dostupnosť: 2 až 5 pracovných dní
Spôsob použitia: zdravá výživa,
Záruka: 3 roky,
Váha: 1kg,
Značka: Madal Bal
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Madal Bal Indus Himalájska soľ jemná je vyťažená z jedného z najstarších prírodných zdrojov na Zemi, z oblasti Himalájí. Je až 250 miliónov rokov stará a kryštalicky čistá. S vysokým obsahom alkalických prvkov (cez 80). Ničíte si zdravie chloridom sodným? Bežnú kuchynskú soľ kúpite v akejkoľvek predajni potravín. Mnohí z vás viete, že zloženie tejto soli je čistý CHLORID SODNÝ.  Problém s obyčajnou kychynskou soľou je, že prebytočný nevylúčený chlorid sodný a iné chemické zlúčeniny sa v našom tele spolu s nevylúčenými bielkovinami zo živočíšnych produktov usádzajú v kĺboch a cievach. Následne tu vplyvom času, napevno ako kameň, skryštalizujú. Je to obdobný proces, ako keď sa na dne varnej kanvice kryštalizuje a uchytáva vodný kameň. Tento proces je sprevádzaný zvýšenou kyslosťou a tým dochádza aj k vyplavovaniu vápnika z vlastných kostí. Toto všetko sa deje nenápadne a prebieha pomaly molekulu za molekulou, deň za dňom.

Časom sa prihlasujú prvé problémy: bolesti chrbtice, kĺbov, kostí a s tým spojené všetky druhy problémov v oblasti pohybu, zvýšený krvný tlak a silne skôrnatené cievy. Naopak používanie prírodnej neupravovanej - nerafinovanej soli nie je spájané v tak širokej miere s negatívnymi následkami na zdravie. Národy konzumujúce, v rozumnej miere, prírodnú nerafinovanú kamennú soľ vykazujú podstatne menší alebo žiadny stupeň poškodenia svojich ciev a kĺbov, zapríčineného chloridom sodným.

Zloženie: 100% prírodná kryštálová himalájska soľ, neobsahuje žiadne prímesy.  Je vhodná pre kúpeľ a pre bežné každodenné použitie v kuchyni. Pri skladovaní na suchom mieste vydrží neobmedzenú dobu.

UPOZORNENIE: Pri objednaní dopravy (pre viac ako 4 kusov balení 1kg) prostredníctvom Slovenskej Pošty, kuriérskej služby DPD alebo zasielkovna.sk bude k celkovej cene účtované dodatočné poštovné vo výške 2 EUR. V prípade osobného odberu je táto položka samozrejme nulová. 

Jóga - Poradňa