WurzelKraft plný minerálnych látok pre vyčerpaný organizmus 150g

Kód tovaru: JEN000004/165
WurzelKraft plný minerálnych látok pre vyčerpaný organizmus 150g
Cena: 31,80 € s DPH (26,50 € bez DPH)
Dostupnosť: 1 až 2 pracovné dni
Spôsob použitia: zdravá výživa,
Záruka: 24 mesiacov,
Hmotnosť: 150,
Značka: Dr. Jentschura
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

WurzelKraft plný minerálnych látok pre vyčerpaný organizmus.

Omnimolekulárna potravina zo 100 rastlín Svieža sila plná minerálnych látok a životnej energie pre vyčerpaný organizmus. Na dostatočný príjem vitamínov, minerálov a imunostimulantov stačia 3 čajové lyžičky denne.

Zásadotvorná rastlinná potravina s kvetovým peľom, bohatá na minerálne látky, obsahujúcu zmes bylín, korenia, zeleniny, dyňové semienka, vlčie boby, jablčný granulát, sladké mandle, pšeničné klíčky, pohánku, špaldu, fermentované (skvasené) obilie, proso, slnečnicové semienka, vlašské orechy a amarant.

Je vyrobená z čistých rastlinných základov bez konzervačných látok, bez pridaných farbív a umelých vôní. WurzelKraft obsahuje mnoho rozmanitých prírodných vitálnych látok. Vedecká analýza zdôrazňuje hlavne obsah vitamínov A, B1, B2, B6, B12, B17,C, D, E, K1, Biotin, kyselinu pantotenovú, Niacin a kyselinu listovú, rovnako ako dôležité minerálne látky K, Ca, Mg, Fe, Zn, Se, Cr a J. 1 kávová lyžička (3 gramy) WurzelKraftu odpovedá 0,103 BE. 1 BE = 29 g WurzelKraftu = 10 kávových lyžiček.

Príprava: WurzelKraft si môžeme zamiešať do pšeno - pohánkovej kaše MorgenStund, jablčnej kaše, šalátu, polievok, ovocných a zeleninových štiav alebo do jogurtu, na pizzu.. Aby nedošlo k zničeniu cenných vitamínov a minerálov, nesmie byť teplota pokrmu vyššia ako 45C. WurzelKraft môžeme konzumovať tiež samostatne. V tomto prípade dochádza k rýchlejšiemu vstrebávaniu živín cez ústnu sliznicu.

Využite celý náš program Dr. P. Jentschury na odkyslenie organizmu: 

Poradňa