Zlatý dúšok kávovinový nápoj s hubou cordyceps na imunitu, energiu, trávenie, zdravé srdce, kosti a kĺby 100g

Kód tovaru: GN00000ZDC
Zlatý dúšok kávovinový nápoj s hubou cordyceps na imunitu, energiu, trávenie, zdravé srdce, kosti a kĺby 100g
Instatný kávovinový nápoj bez kofeínu na podporu trávenia
Cena: 9,98 € s DPH (8,32 € bez DPH)
Dostupnosť: 2 až 5 pracovných dní
Značka: Good Nature
Extra poštovné: 0,00 €

Detail o produkte

Obsahuje až 5 g huby Cordyceps sinensis

Zlatý dúšok je chutný a zdraviu prospešný instantný kávovinový nápoj neobsahujúci kofeín. Je výbornou náhradou kávy alebo čaju, výborne chutí a pre svoje účinky je vhodný na dlhodobú konzumáciu. 

Čakanka podporuje trávenie, činnosť pečene, srdcovú činnosť a pôsobí tiež na zníženie váhy, podporuje zdravie kostí a kĺbov, na reguláciu hladiny krvného cukru. Priaznivo pôsobí na činnosť srdca. 

Cordyceps sinensis je huba, ktorá je v Číne známa pre svoje účinky ako napríklad Ženšen a je vysoko cenená tradičnou čínskou medicínou. Zvyšuje energiu, stimuluje imunitný systém a pôsobí ako celkové tonikum na telo. Už pred mnohými storočiami Číňania považovali Cordyceps za talizman a boží zázrak. 

Zloženie: sušený extrakt z praženého jačmeňa, praženej raže a praženej čakanky, huba Cordyceps sinensis 5%. Spôsob prípravy: 1-2 kávové lyžičky zmesi nasypeme do šálky a zalejeme horúcou, nie vriacou vodou alebo mliekom. Dávkovanie: 1 šálku maximálne 4x za deň Obsah: 100 g (40 šálok)

Súčasná legislatíva Európskej únie nedovoľuje uvádzať mnohé ďalšie účinky a použitie bylín. Informácie sú však ľahko dostupné v knihách, časopisoch a na dôveryhodných stránkach na internete.

Jóga - Poradňa