Carun

Konopné prostriedky a potravinové výrobky Carun patria medzi najznámejšie a najžiadanejšie v Českej republike. Carun je výhradne česká výrobná a obchodná spoločnosť, ktorá ponúka široký sortiment odborne pripravených produktov z konopy. Zdravotnícke prostriedky vyrábame v najprísnejších farmaceutických podmienkach spĺňajúcich ISO 13485. Zárukou kvality je stálosť kvalitnej českej suroviny a prírodných ingrediencií pestovaných v biokvalite.

Naše produkty môžete zakúpiť prostredníctvom našich predajcov a distribútorov. V súčasnosti sme jediným českým výrobcom, ktorý vyrába zdravotnícky prostriedok z konopy botanického druhu Canabis sativa. Vďaka účinným kanabinoidom je účinok mnohonásobne intenzívnejší ako pri bežne dostupných kozmetických prostriedkoch.

Produkty Carun a služby, ktoré poskytujeme, si obľúbili tisícky klientov. Náš tím permanentne pracuje na nových možnostiach, ktoré pozitívne farmakologicky pôsobia na jedincov prostredníctvom účinných kanabinoidov nielen počas liečenia, ale v dnešnej tzv. dobe jedovej aj v rámci prevencie.

Všetky naše produkty sú bezpečné, vhodné pre tehotné ženy a deti. Žiadny z našich výrobkov nebol testovaný na zvieratách, nepoužívame živočíšne suroviny, takže sú vhodné pre vegánov a vegetariánov. V Českej republike sa s produktmi Carun stretnete u liečiteľov, v predajniach zdravej výživy, masážnych salónoch, zdravotníckych centrách i lekárňach.