Hanna Maria Therapy

Hana TomáškováHana Tomášková, firemným menom Hanna Maria, sa zaoberá zostavovaním 100% čisto prírodných éterických olejov pre vyváženie životnej energie. Vychádza z východných učení, využíva energetiku rastlín, vlastných skúseností v oblasti vývoja vôní a znalostí energetických centier človeka, ezoteriky, feng shui a astrológie. Inšpiruje sa vlastným vnímaním prírody, predovšetkým českej, pracuje prevažne intuitívne a mimozmyslovo. Už od detstva vníma vyžarovanie a auru ľudí.

Suroviny i hotové výrobky podliehajú prísnym medzinárodným kritériám certifikácie a atestácie v EÚ. Hanna Maria spolupracuje s firmami vyvíjajúcimi parfémy, vonné látky a silice vo Francúzsku, Anglicku a Švajčiarsku a je ich výhradným obchodným zástupcom pre Čechy a Slovensko.  Na výstave Beauty Expo 2006 získala ocenenie za svoju čakrovú radu 100% olejov. Za svoju detskú radu aromaterapia KIDS LINE získala na výstave Beauty Expo 2007 ocenenie výrobok dobrej kvality. Za svoju rad Levanduľa PRVEJ POMOCI získala na výstave Beuaty Expo 2007 ocenenie výrobok dobrej kvality. 

Aromaterapeutické oleje sú určené do kúpeľa, na aromaterapeutické masáže, do aromalampy a na inhaláciu. Rozprašovače sú ideálnym pomocníkom pri cestách, počas jazdy autom, v domácnosti aj zamestnaní. Výborná je ich aplikácia na vankúš, alebo aj oblečenie. Ženy ich radi používajú aj namiesto parfemov.

Skupiny produktov: 

  • Živlová aromaterapia - je určená pre všetkých z nás, ktorí potrebujeme doplniť svoju energiu živlov a tým posilniť kvalitu života. Vône sú zostavené tak aby posilnili psychiku a zároveň doplnili nevyvážený alebo oslabený element v našich orgánoch. 
  • Čakrová aromaterapia - energia vôní pôsobí priamo na čakrárny systém a tým vylaďuje nevyrovnanosť psychických problémov klienta a duchovné emočné stavy v energetických centrách - čakrách. 
  • Detská aromaterapia - deti ešte nemajú úplne vyvinutý čakrárny systém, energia u nich je veľmi jemná ale výrazná a preto sú veľmi zraniteľné. Éterické oleje vyvinuté nielen pre deti pôsobia pozitívne na psychiku, emočné stavy a fyzický stav detí z pohľadu jemnohmotných polí zvonka. Bylinné čaje k tejto aromaterapii,liečia vnútorne cez fyzický stav. 
  • Kráľovská aromaterapia - je vyššou radou čakrárnej aromaterapie, od ktorej sa odlišuje tým, že energia olejov ovplyvňuje a energeticky vylaďuje najskôr auru a až potom čakry.  
  • Vílová aromaterapia - je zatiaľ na trhu len v olejoch nie v rozprašovačoch. Je určená do kúpeľa a na masáže. Nedá sa používať v aromalampe. Je energeticky veľmi silná a pod priamym ohňom by sa jej energetika rozložila. Éterické oleje sú uchované v nosnom mandľovom oleji., 
  • Repelentné náramky, Parfemy, 
  • Levanduľová rada. 
  • Zimný čas
  • Voňavá domácnosť,
  • Kozmetická rada Kvet Anjela.