PuraVida BIO

Myšlienka spoločnosti Puravida Bio, aktívnej a prírodnej kozmetiky vyrobenej z certifikovaných biologických rastlinných výťažkov, vychádza z presnej požiadavky trhu, ktorú sme identifikovali, vypočuli a spoznali: koľko z vás si želá, aby existovala vysoko kvalitná, inovatívna kozmetika, ktorá by bola zároveň absolútne bezpečná s biologickým pôvodom a ktorá by zaručila cieľ čistej, elegantnej a rafinovanej krásy?

Náš sortiment BioEcoCosmetics je schopný uspokojiť všetky tieto potreby a ponúka aj špecifické riešenia pre všetky typy pleti od najcitlivejších po najsilnejšie, od najmladších až po najstaršie: teraz si môžete vybrať ideálny produkt bez kompromisu, s Puravida Bio!

Všetky produkty spoločnosti Puravida Bio sú ekologická a organická kozmetika: to znamená, že sme pevne odhodlaní rozvíjať zdravý a prirodzený výrobný proces zo surovín, identifikovať najlepších partnerov v priemysle, dodržiavať najprísnejšie certifikačné postupy, ktoré potvrdzujú bezpečnosť našich výrobkov a životného prostredia.

Naše výrobky neobsahujú parabény ani umelé konzervačné látky, nie sú testované na zvieratách v ktorejkolvek fáze dodávateľského reťazca. Sú bez kovov a bez gluténu a boli kontrolované prestížnymi laboratóriami ako CNR v Pise a všetky boli schválené ICEA, najdôležitejšie inštitúty pre etickú a environmentálnu certifikáciu.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti BioEcoCosmetics a našej spolupráci s farmármi spoločnosti Alce Nero sme vytvorili firmu Puravida Bio, ktorá využíva organické suroviny ako základné zložky výrobkov.

V plnom súlade so všetkými našimi organickými a udržateľnými princípmi sme sa vedome rozhodli používať iba obaly, ktoré sú 100% recyklovateľné, používať iba čistú energiu (dodržiavanie projektu LifeGate Energy) a spolupracovať len s partnermi, ktorí sú držiteľmi FSC certifikácie zodpovednej za spotrebu papiera a celulózy, ktorá pochádza len z kontrolovaných lesov, aby sa zabránilo intenzívnemu odlesňovaniu.